SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Kullanım Şartları

Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen sitemizi kullanmayınız. Siteyi kullanmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. www.tarimsalhibe.com sitesi aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. tarimsalhibe.com ‘num ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret etmenizi öneririz.

Kullanım ve Güvenlik Kuralları

tarimsalhibe.com herkese açık bir sitedir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, site yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar.

• Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,
• Sitede yeralan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,
• Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre, üye numarası gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,
• Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda.

İçerik Kullanımı

tarimsalhibe.com ’da sunulan içerik kişisel kullanımınız içindir. tarimsalhibe.com ’un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya Internet sitesinde yayınlamak veya tarimsalhibe.com’un izni olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı ilgili anlaşmalar gereği tarimsalhibe.com ’un olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

tarimsalhibe.com ’un eleştiri ve yorumlarınıza açıktır. Sitemize iletilen tüm eleştiri ve yorumlar mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir.
Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları 3. şahıslara kesinlikle paylaşılmaz.

Site satılan ürünler için satın alması durumunda tarimsalhibe.com ve yetkilisi ödeme yapılması durumunda ürünü alan kişiye mail ve elektronik ortamda gönderecektir.Satılan ürünler özel ürünler olmayıp ilgili kamu kurumlar, birlik ve derneklerin yapmış olduğu teknik çalışmalardır.(fizibilite, mimari projeler, elektrik projeler, mekanik projeler, beton ve çelik projeleri vs. tüm teknik mühendislik projeleri)Satın alan kişi tüm sorumluluğu almıştır. Satın alınan ürün hiç bir tarimsalhibe.com ve sorumluları tarafından sorumluluk kabul edilemez.
Satın alınan ürünler ve ödemesi yapılan bu şartları yükmen kabul etmiş sayılır.